Rozhlasové zprávy 13.4.2012

• Komise pro kulturu a spolky pořádá v sobotu 14.  dubna zájezd do divadla ABC na představení "Konečně šťastná?". Odjezd autobusu je v 15 hodin z návsi. K  dispozici je ještě několik volných vstupenek, které si můžete zakoupit při odjezdu přímo v autobuse. Cena vstupenky je 320,-Kč včetně dopravy.
  • Další zápas III. třídy odd. A sehrají fotbalisté Čechie znovu na domácím trávníku. V neděli (15.4. 2012) přivítají od 16 hodin 30  minut Lužce. Občerstvení zajištěno, vstupenky jsou slosovatelné.

13. 4. 2012

Rozhlasové zprávy 28.3.2012

• ČEZ Distribuce oznamuje přerušení dodávky elektřiny v pátek  30.3.2012 od 7:30 do 15:00 hodin v celé obci. Zároveň bude přerušena dodávka elektřiny i v obci Otročiněves. Z tohoto důvodu závod SAVEA oznamuje, že  po dobu přerušení dodávky elektrické energie bude do obou obcí přerušena  dodávka pitné vody.

• Obec Nový Jáchymov pořádá v sobotu 14. dubna zájezd do divadla ABC na představení Konečně šťastná? Vstupenky si můžete zakoupit na obecním úřadě.

• Vzhledem k posunutí termínu svozu sbírky pro Diakonii Broumov, můžete věci do sbírky nosit  ještě ve dnech 2. a 4. dubna 2012 do komunitního centra OÚ.
  •

• Základní škola pořádá v příštím týdnu sběr starého papíru. Papír noste pouze do budovy školy, nikoliv do skladu pod terasou, ten je již plný

28. 3. 2012

Rozhlasové zprávy 23.3.2012

První jarní odvetu sehrají naši fotbalisté v neděli 25.března od 15 hodin, kdy se utkají s Ostrovanem Zadní Třebaň. Ještě před tím  však fotbalisté pořádají brigádu a přivítají pomoc kteréhokoliv ze svých příznivů. Brigáda se koná v sobotu 24. března od 9 do 12 hodin. Rozpis na jarní část sezóny , je zveřejněn na webových stránkách obce, bude zveřejněn v  Jáchymováčku a také bude k dispozici u pokladny při domácích zápasech.

23. 3. 2012

Rozhlasové zprávy 22.3.2012

Závod SAVEA oznamuje, že vzhledem k přerušení dodávky elektrické energie dodavatelem ČEZ Distribuce  dojde k přerušení dodávky pitné vody do obcí Nový Jáchymov a Otročiněves v pátek dne 30.3.2012 v době od 7:00 do  15:30 hodin.

22. 3. 2012

Rozhlasové zprávy 10.3.2012

• Závod SAVEA oznamuje, že na základě výsledků mimořádného rozboru pitné vody je od 8.3.2012  dodávaná voda do obcí Nový Jáchymov a Otročiněves pitná bez převaření.

• Fotbalisté Čechie po utkání v Rakovníku sehrají další přípravný zápas dnes od 14 hodin 30 minut v Drozdově. Odjezd k utkání je o  hodinu dříve automobily z návsi. Příští sobotu čeká na naše hráče další a  zároveň poslední přípravný zápas před začátkem mistrovské sezóny v  Broumech. Celý rozpis pro JARO 2012 naleznete zde.

10. 3. 2012

Rozhlasové zprávy 19.2.2012

• Oznamujeme, že v případě maximálního šetření s vodou nebude už dodávka vody  ze strany dodavatele přerušena. Stav v prameništi je i  nadále velmi vážný, zem je stále hluboko promrzlá. Upozorňujeme odběratele, že  voda je až do odvolání pitná pouze po převaření. Doporučujeme, aby v  domácnostech byla ponechána nejnutnější zásoba vody pro případ, že by došlo k  poruše na potrubí.

• Občanské sdružení POHODA pořádá dnes od 15 hodin v  restauraci "Pod Kaštanem" 12. ročník turnaje ve hře "Člověče nezlob se". Zápis hráčů začíná ve 14:30 hodin. Kdo má, ať vezme s sebou vlastní herní pole. Pravidla hry budou vyvěšena na místě konání soutěže.

19. 2. 2012

Rozhlasové zprávy 18.2.2012

Oznamujeme, že dnes ve 12 hodin bude obnovena dodávka vody do naší obce. Dodávka by měla trvat minimálně 6 hodin, ale jen za  předpokladu, že budeme ukázněni v odběru. Vodu v jednotlivých řadech již nebudeme nijak regulovat. Po natlakování potrubí ještě hrozí, že může dojít k  jeho porušení. Obec budeme průběžně monitorovat, ale přesto prosím, pokud zaznamenáte někde poruchu, neprodleně nám ji oznamte, abychom mohli okamžitě reagovat.

18. 2. 2012

Rozhlasové zprávy 17.2.2012

Oznamujeme, že dnes po 18. hodině bude dodávána voda na "Sídliště" a na Chvojinku. Do spodní části obce voda dodávána nebude . Od zítřka by se měla situace o málo zlepšit, ale stále jsme ve stavu havárie, proto prosím odběratele o maximální šetření s vodou.

17. 2. 2012

Rozhlasové zprávy 16.2.2012

Oznamujeme, že dnes v podvečer bude dodávána voda  do spodní části obce. Pro Sídliště a Chvojinku je objednána cisterna, která dorazí do obce po půl šesté a bude mít tato stanoviště:
1. na Chvojince před Konečných
2. u kontejnerů ve Finské ulici
3. u Zímů
4. u kontejnerů proti Srpům

16. 2. 2012

Rozhlasové zprávy 15.2.2012

Oznamujeme, že právě byla obnovena omezená dodávka pitní vody do obce. Dnes bude nejprve dodávána voda na "Sídliště" a poté do spodní části obce. Pokusíme se dostat vodu do vrchních částí obou větví. Spodní úseky jsou uzavřeny. SAVEA má k dispozici 38 kubíků pro obě obce.  Zítra ráno voda nepoteče.

15. 2. 2012