rozšířené vyhledávání ...

24. 10. 2019

poloj

Bude skoro jasno až polojasno. Ráno a dopoledne místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Denní teploty 18 až 22°C. Noční teploty 9 až 5°C.

Rozhlasové zprávy 12.5.2016

MO ČRS Nový Jáchymov pořádá v sobotu 14. května 2016 od 15:00 hodin výroční členskou schůzi  v restauraci Pod Kaštanem.

Zprávy z kopané:

Na jaře stále bez ztráty jediného bodu, tak lze nazvat počínání hráčů Čechie ve III. třídě – skupiny “A”.
Příští zápas sehrají naši fotbalisté v neděli 15. května od 17 hodin na domácím hřišti proti “B” týmu zdické Olympie.
Přijďte naše hráče opět povzbudit, občerstvení zajištěno, vstupenky jsou slosovatelné.

12. 5. 2016

Rozhlasové zprávy 6.5.2016

Kulturní výbor obce Nový Jáchymov ve spolupráci se ZŠ Nový Jáchymov zve na oslavu SVÁTKU MATEK. Ta se bude konat v neděli  8. května od 14 hod. na sále Restaurace Pod Kaštanem. Celým programem vás budou provázet žáci základní školy. Pro každou maminku je připraveno překvapení.

Zprávy z kopané:

Po dvou domácích zápasech se fotbalisté Čechie vypraví znovu na hřiště svého soupeře.
Další utkání je čeká v neděli (8.5.2016) v Nižboru s místním “B” týmem.
Tento zápas začíná již ve 14 hodin. Přijeďte naše hráče opět povzbudit.

6. 5. 2016

Rozhlasové zprávy 3.5.2016

Kulturní výbor obce Nový Jáchymov ve spolupráci se ZŠ Nový Jáchymov a obecními úřady Otročiněves a Nižbor pořádá ve čtvrtek 5. května  OSLAVY VÝROČÍ KONCE DRUHÉ SVĚTOVÉ VÁLKY.

- v 10.30 položí děti  základní školy květiny k pomníku na návsi a zazpívají státní hymnu.

- v 19 hodin se bude konat pietní vzpomínka u pomníku Obrany národa Na Žížale, kde bude položen věnec.

- Odjezd pro zájemce bude organizován v 18.30 osobními vozy z autobusové zastávky na návsi. Žádáme zájemce, aby se přihlásili na obecním úřadě.

Kulturní výbor obce Nový Jáchymov ve spolupráci se ZŠ Nový Jáchymov zve na oslavu SVÁTKU MATEK. Ta se bude konat v neděli 8. května od 14 hod. na sále Restaurace Pod Kaštanem. Celým programem vás budou provázet žáci základní školy. Pro každou maminku je připraveno překvapení.

3. 5. 2016

Rozhlasové zprávy 29.4.2016

Kulturní výbor obce Nový Jáchymov ve spolupráci s místními organizacemi zve všechny na tradiční „Pálení čarodějnic“ v parku u Diany v sobotu 30.4.2016. Sraz je v 17:00 hodin u hospody Pod Kaštanem. Masky jsou vítány.

Zprávy z kopané:

Také tento víkend se fotbalisté Čechie představí svým příznivcům na domácím trávníku.
V neděli 1. května přivítají od 17 hodin VČS Tmaň.
Vstupenky jsou slosovatelné, občerstvení zajištěno.

29. 4. 2016

Zprávy z kopané:

Po výhře v Lužcích nyní čekají na novojáchymovské fotbalisty dvě utkání v domácím prostředí.
To první sehraje Čechie v neděli 24. dubna od 17 hodin proti Ostrovanu Zadní Třebaň, druhé pak následující víkend proti Tmani.
Přijďte naše hráče znovu povzbudit, občerstvení zajištěno, vstupenky jsou slosovatelné!

22. 4. 2016

Rozhlasové zprávy 15.4.2016

Kulturní výbor obce Nový Jáchymov pořádá v sobotu 16. dubna 2016 od 19:00 hodin v restauraci Pod Kaštanem jarní disco s převleky ve stylu „PUNK“.

Vstupné je 60,-- Kč, všichni jste srdečně zváni.

15. 4. 2016

Zprávy z kopané:

Fotbalisté Čechie pojedou také tentokrát k venkovnímu zápasu AUTOBUSEM.
Hrát se bude v neděli (17. dubna) od 17 hodin v Lužcích. Odjezd v 15 hodin 40 minut z návsi.
Pojeďte naše hráče znovu povzbudit!

15. 4. 2016

Rozhlasové zprávy 11.4.2016

V pátek 15. dubna se bude provádět na návsi od 18. hodin očkování psů proti vzteklině.

Sbor dobrovolných hasičů pořádá v sobotu 16. dubna sběr železného šrotu.

Šrot připravte před své nemovitosti. Svážet se bude od 9. hodin.

Sváží se i AKU baterie z automobilů. Nesváží se boilery, lednice a mrazáky.

11. 4. 2016

Zprávy z kopané:

Na třetí jarní výhru v pořadí chtějí dosáhnout fotbalisté Čechie již tuto neděli.
Do Nového Jáchymova zavítá tým z Mořiny, zápas 16. kola III. třídy oddělení “A” začne v 16 hodin 30 minut.
Občerstvení zajištěno, vstupenky jsou tradičně slosovatelné. Přijďte naše hráče povzbudit!

8. 4. 2016

Zprávy z kopané

Po domácí výhře s Vysokým Újezdem vycestují fotbalisté Čechie ke svému dalšímu mistrovskému utkání na hřiště soupeře.
V neděli 3. dubna hrají od 16 hodin 30 minut v Srbsku. K zápasu bude vypraven autobus, jehož odjezd je v 15 hodin z návsi.
Fotbalový klub tak zve své příznivce na toto utkání a zároveň upozorňuje na uzavírku silnice v obci Hostim.
Do Srbska je možné se dopravit pouze přes Tetín nebo od Loděnice přes Bubovice. Pojeďte naše hráče povzbudit.

1. 4. 2016