Rozhlasové zprávy 04.11.2019

Obecní úřad oznamuje, zítra, v úterý 5.11.2019 se od 18:00 hodin v restauraci hotelu Diana koná veřejné zasedání Zastupitelstva obce Nový Jáchymov. Na programu jsou informace ke komplexním pozemkovým úpravám v katastrálním území obce Nový Jáchymov, dodatek č. 1 k pachtovní smlouvě, smlouva na bezplatné poskytnutí kontejneru na textil, smlouva na věcné břemeno na vedení nízkého napětí, příkazní smlouvy na organizaci výběrových řízení na akci „Otročiněves a Nový Jáchymov – Intenzifikace zásobování pitnou vodou“ a na akci „Oprava Finské ulice“, smlouvy na zpracování žádostí o dotaci pro ZŠ a obecně závazné vyhlášky na místní poplatky ze psů, z pobytu, za užívání veřejného prostranství a ze vstupného.

4. 11. 2019

Zprávy z kopané

Fotbalové zprávy:

Své další utkání v okresním přeboru sehraje Čechie v Neumětelích.
Zápas se hraje v sobotu 2. listopadu od 14 hodin a je k němu vypraven AUTOBUS.
Jeho odjezd z návsi je ve 12 hodin 30 minut.
Pojeďte naše fotbalisty na hřiště jejich soupeře, letos již naposledy, povzbudit.
Čechie znovu děkuje Vratislavu Hrubému za podporu klubu.

1. 11. 2019

Rozhlasové zprávy 25.10.2019

MO ČRS Nový Jáchymov bude provádět v neděli 27. října, v ranních a dopoledních hodinách výlov Monstranského  rybníka.

Fotbalové zprávy:
Po vítězství na Tetíně se fotbalisté Čechie představí svým příznivcům opět na domácím hřišti.
neděli 27. října se již od 14 hodin 30 minut střetnou s týmem Březové. Přijďte naše hráče povzbudit.
Občerstvení zajištěno, vstupenky jsou slosovatelné.
Fotbalový klub zároveň upozorňuje na změnu letního času!

25. 10. 2019

Rozhlasové zprávy 21.10.2019

Výlov Monstranského rybníka.

MO ČRS Nový Jáchymov bude provádět v neděli 27. října, v ranních a dopoledních hodinách výlov Monstranského (prvního) rybníka.

Přijďte se podívat na práci našich rybářů.

Přílohy:

21. 10. 2019

Rozhlasové zprávy 18.10.2019

Tenisový oddíl Čechie Nový Jáchymov zve srdečně na letošní retro turnaj, který se uskuteční v sobotu 19.října 2019 od 13:00 hodin. Přijďte si zahrát nebo se jen podívat a povzbudit hráče.

Fotbalové zprávy:

O další mistrovské body v okresním přeboru budou fotbalisté Čechie usilovat na hřišti svého soupeře.
V sobotu 19. října se představí od 15 hodin 30 minut na Tetíně. Přijeďte naše hráče povzbudit.
V domácím prostředí se pak Čechie představí příští víkend v zápase proti Březové.

18. 10. 2019

Rozhlasové zprávy 09.10.2019

Obecní úřad oznamuje, ve čtvrtek 10. října 2019 při vývozu popelnic bude provádět firma AVE jejich mytí.

FOTBALOVÉ ZPRÁVY :

Fotbalisté Nového Jáchymova se v dalším kole okresního přeboru střetnou na domácím trávníku v neděli (13. října) od 15 hodin 30 minut s berounským Cembritem.
Občerstvení zajištěno, vstupenky jsou již tradičně slosovatelné. Přijďte Čechii povzbudit.

9. 10. 2019

Rozhlasové zprávy 07.10.2019

Obecní úřad oznamuje, zítra8.října 2019 od 18:00hodin v restauraci Hotelu Diana, se koná veřejné zasedání Zastupitelstva obce Nový Jáchymov. Na programu je kontrola usnesení, posouzení nabídek AVE za likvidaci komunálního odpadu od 1.1.2020, smlouva o sdružení zadavatelů o společném zadávání veřejných zakázek na zásobování obce pitnou vodou, cenová nabídka na organizování veřejných zakázek na zásobování obce pitnou vodou a rozpočtové opatření.

7. 10. 2019

Zprávy z kopané

Zprávy z kopané:
Další zápas v okresním přeboru čeká na naše fotbalisty v neděli 6. října.
Čechie se k němu vypraví autobusem, jehož odjezd je ve 14 hodin 30 minut z návsi.
Hraje se od 16 hodin v Hořovicích proti místnímu „B“ týmu.
Fotbalový klub tímto děkuje Vratislavu Hrubému za podporu a zároveň zve své příznivce na nedělní fotbalový zájezd.

4. 10. 2019

Rozhlasové zprávy 13.09.2019

Připomínáme občanům,  voda z vodovodního řadu je pitná po převaření. O změně situace Vás budeme ihned informovat.

Ordinace MUDr. Kafky v Hudlicích oznamuje, že v době od 16.9.2019 do 20.9.2019 budou mít dovolenou. Zastupuje MUDr. Kollárová Zuzana na Poliklinice v Králově Dvoře. V akutních případech je domluveno ošetření na akutní interní ambulanci Rehabilitační nemocnice v Berouně.

Zprávy z kopané:
Po domácí výhře s Karlštejnem čeká na fotbalisty Čechie po týdnu další zápas na domácím hřišti.
K příštímu utkání okresního přeboru přijede do Nového Jáchymova tentokrát Chyňava.
Zápas se hraje v neděli 15. září a začíná v 16 hodin 30 minut.
Občerstvení zajištěno, vstupenky jsou slosovatelné. Přijďte naše hráče znovu povzbudit!

13. 9. 2019

Rozhlasové zprávy 06.09.2019

Závod Savea oznamuje, z důvodu havárie na vodovodním řadu je  voda pitná  po převaření. V současné době je prováděno šetření a nápravná opatření a po tuto dobu může voda vykazovat nadměrný chlorový zápach.

Zprávy z kopané:
S dosavadní bilancí jedné výhry, jedné remízy a jedné prohry půjdou fotbalisté Čechie do čtvrtého zápasu nové sezóny. V dalším kole okresního přeboru přivítají na domácím trávníku soupeře z Karlštejna. Zápas se hraje v neděli 8. září od 17hodin.
Občerstvení zajištěno, vstupenky jsou již tradičně slosovatelné.
Přijďte Čechii povzbudit.

V úterý 10.9.2019 od 17:00hodin na fotbalovém hřišti Čechie Nový Jáchymov začínají sportovky pro děti ve věku od čtyř let. Bližší informace Vám poskytne Tomáš Frydrych, tel. 724 617 145.

6. 9. 2019