Plán kulturní komise - léto 2015

pořádá

mimořádnou valnou hromadu

Dne 3. 5. 2015
od 19. hodin v hotelu Diana.

Program: - schválení nových stanov
    - diskuze

Všichni jste srdečně zváni.

21. 4. 2015

Závod Savea oznamuje, že z důvodu poruchy na vodovodním řádu je přerušena dodávka pitné vody. Dodávka by měla být obnovena dnes po 15 hodině.

18. 4. 2015

Uzavření uličky Pod Dianou

Obecní úřad oznamuje, že od 31.3.2015 je z důvodu pádu stromů uzavřena ulička Pod Dianou. Výstraha trvá do 1.4.2015 do 18:00 hodin.

31. 3. 2015

Hlášení stavu vodoměru

Od pondělí 30.3. zaměstnanci obce budou odčítat stavy vodoměrů. Pokud vás nezastihnou doma, nahlaště stav vodoměru za 1.Q.2015 na obec. Děkujeme

31. 3. 2015

Sběr železného šrotu

30. 3. 2015

Rozhledna "Máminka" a naučná stezka

Dobrý den vážení,

od prosince 2014 probíhá  na   v našem regionu realizace dotačního titulu „ Zvyšování atraktivity Hudlicka jako destinace cestovního ruchu“, jehož podstatu tvoří vybudování naučné stezky na Krušné hoře a rozhledny „Máminky“ na jejím vrcholu.

Dovoluji si Vám tímto zaslat  v příloze shrnutí podstaty tohoto projektu, které jsme v Hudlicích rozeslali všem spoluobčanům formou letáku a zároveň umístili i na webových stránka obce.

Protože vnímáme Krušnou horu jako  spojovací vrcholový bod  přilehlých vesnic, nevnímáme tuto akci  jen jako „hudlickou“.  V textech na informačních cedulích realizujeme odkazy na přilehlé významné body a to včetně odkazů na Vaše obce. Samotná Naučná stezka je pak z velké části realizována  i občany Nového Jáchymova, kteří na ni chtějí navázat vlastním okruhem spojených s historickou tématikou .

Pokud Vás nebo Vaše spoluobčany  tedy tento projekt osloví,  je možné  případné bližší informace získat  na odkazech uvedených v příloze.

S díky a pozdravem

Radek Olič
Hudlice
Tel.:  602 217 168

příloha: zde ke shlédnutí

20. 3. 2015

Činnosti na území Lesnického parku Křivoklátsko

Lesnický park Křivoklátskoúzemí pro přírodu i pro lidi“ Vám představuje první informační balíček o činnostech v okolí naší obce. V plánu je připraveno zasílání podobných informací o dění v lese každé dva až tři měsíce.

16. 2. 2015

Hlášení trvalého stanoviště včelstev