Rozhlasové zprávy 24.08.2018

Obecní úřad oznamuje a hlavně připomíná, nadále trvá zákaz používání pitné vody z vodovodu k jiným než stravovacím a hygienickým účelům. I přes veškerá upozornění se nedaří spotřebu pitné vody v obci snížit. Evidujeme vysoké odběry vody v nočních hodinách. Nechceme dodávku pitné vody do obce pravidelně regulovat a proto dodržujte opatření obecné povahy, kterým je stanoveno její používání.

Zprávy z kopané:

Víkend plný fotbalu, tak lze charakterizovat blížící se sobotu a neděli 25. a 26. srpna.
V sobotu se na našem hřišti uskuteční již 8. ročník Memoriálu Františka Spurného.
V tomto turnaji starých gard se představí dva týmy domácí Čechie a dále mužstvo z Tmaně a také policisté z Českých Budějovic.
Začátek turnaje je v 9 hodin, občerstvení zajištěno, vstupné na celý den je dobrovolné.
V neděli je pak na pořadu zápas okresního přeboru, v němž naši fotbalisté, po výhře s Březovou, přivítají rezervní tým Komárova, což je vítěz III. třídy v uplynulém soutěžním ročníku.
Tento zápas začíná v 17 hodin, občerstvení zajištěno, vstupenky jsou slosovatelné.
Přijďte se do areálu Čechie pobavit fotbalem.

24. 8. 2018

Rozhlasové zprávy 18.08.2018

Naši fotbalisté sehrají dnes první mistrovské utkání. Soupeřem jim bude FK Březová. Zápas proběhne na hřišti v Bzové od 14 hodin. Přijďte naše hráče povzbudit.

Kulturní výbor obce Nový Jáchymov zve všechny děti dnes v 15 hodin na letní parket vinárny U Cechu na představení Divadla Metlička. Od 20 hodin vás zveme na rockový koncert skupiny BUGR.

18. 8. 2018

Rozhlasové zprávy 17.08.2018

Obecní úřad Nový Jáchymov připomíná, stále platí zákaz používání pitné vody z vodovodu k jiným než stravovacím a hygienickým účelům. Toto je zakázáno opatřením obecné povahy, které je vydáno na dobu od 24.7.2018 do 24.10.2018. S vodou je nutné velmi šetřit!

Kulturní výbor obce Nový Jáchymov zve všechny děti na představení Divadla Metlička, které se koná v sobotu 18.8.2018 od 15:00 hodin na letním parketu vinárny U Cechu.

Dále kulturní výbor obce Nový Jáchymov zve  na rockový koncert skupiny BUGR, který se rovněž koná v sobotu 18.8.20189 od 20:00 hodin na letním parketu vinárny U Cechu.

TJ Čechie Nový Jáchymov, oddíl tenisu, zve na tradiční tenisový turnaj ve čtyřhrách, který se koná také v sobotu 18.8.2018 od 9:00 hodin na tenisových kurtech v Olšině.

17. 8. 2018

Rozhlasové zprávy 09.08.2018

Opatření obecné povahy

Obecní úřad oznamuje, vzhledem ke stále trvajícímu suchu je nutné maximálně šetřit pitnou vodou z vodovodu a používat ji pouze ke stravovacím a hygienickým účelům. Připomínáme, že je na základě opatření obecné povahy zakázáno používat pitnou vodu z vodovodu na zalévání zahrad a sportovišť, mytí aut, kropení chodníků a zpevněných ploch a napouštění bazénů. Žádáme o dodržování tohoto opatření.

Ordinace MUDR. Michala Bureše v Hudlicích

MUDr. Michal Bureš oznamuje, že z důvodu nedostatku lékařů je nucen

redukovat ordinační hodiny v ambulanci v Hudlicích.

V srpnu bude ordinovat paní doktorka Pazderová v pondělí, středu a čtvrtek dle zavedených ordinačních hodin. Sestřička zůstává. V úterý a v pátek bude k dispozici MUDr. Kotrlý v Poliklinice zdraví v Králově Dvoře, Průmyslová 614.

Jakékoliv dotazy je MUDr. Bureš ochoten zodpovědět na tel.č. 777 614 153.

TJ Čechie

V  pátek 11. 8. přivítá TJ Čechie na domácím hřišti v přátelském utkání tým AFK Loděnice. Výkop je v 18 hodin. Občerstvení je zajištěno.

9. 8. 2018

Rozhlasové zprávy 03.08.2018

Obecní úřad oznamuje, vzhledem k nedostatku vody ve zdrojích bude dnes 3.8.2018 přerušena dodávka pitné vody do obce od 10:00 do 20:00 hodin.

Kulturní výbor obce Nový Jáchymov Vás zve na disco, které se koná zítra 4.8.2018 na letním parketu vinárny U Cechu od 19:00 hodin.

3. 8. 2018

Rozhlasové zprávy 30.07.2018

Obecní úřad informuje, že ve středu 1. srpna od 18.00 hod. se bude v restauraci Hotelu Diana konat

veřejné zasedání Zastupitelstva obce Nový Jáchymov.

Navržený program:

Kontrola usnesení z veřejného zasedání č.7

Dodatek ke smlouvě na svoz komunálního a tříděného odpadu

Zapojení obce do dotačního titulu Systém pro separování odpadů

Zpráva o zhodnocení nabídek na rekonstrukci místní komunikace

Rozpočtové opatření

Smlouva o koupi pozemku p.č. 76/35

Podání žádosti o dotaci na akci „Novostavba MŠ a školní kuchyně“

Různé

Diskuse

Rekapitulace usnesení a závěr

Opatření obecné povahy

30. 7. 2018

Rozhlasové zprávy 26.07.2018

Obecní úřad oznamuje, vzhledem ke stále trvajícímu suchu je nutné maximálně šetřit pitnou vodou z vodovodu a používat ji pouze ke stravovacím a hygienickým účelům. Připomínáme, že je na základě opatření obecné povahy zakázáno používat pitnou vodu z vodovodu na zalévání zahrad a sportovišť, mytí aut, kropení chodníků a zpevněných ploch a  napouštění bazénů. Žádáme o dodržování tohoto opatření.

26. 7. 2018

Rozhlasové zprávy 24.07.2018

Obecní úřad oznamuje, vzhledem ke stále trvajícímu suchu a vysokým teplotám bylo vydáno Obecním úřadem Nový Jáchymov opatření obecné povahy, kterým  se zakazuje užívání pitné vody z vodovodu pro veřejnou potřebu v obci Nový Jáchymov pro zalévání zahrad a sportovišť, mytí aut, kropení chodníků a zpevněných ploch, napouštění bazénů a ostatních činností nesloužících k pitným a hygienickým účelům. S pitnou vodou je nutné maximálně šetřit!

24. 7. 2018

Rozhlasové zprávy 21.07.2018

Obecní úřad oznamuje, vzhledem k nedostatku pitné vody je s okamžitou platností zakázáno používat pitnou vodu z vodovodu k jiným než stravovacím  a hygienickým účelům. Dodávka pitné vody v obci bude regulována.

21. 7. 2018

Rozhlasové zprávy 20.07.2018

Obec Nový Jáchymov Vás srdečně  zve na Country večer, který se koná v sobotu 21.7.2018 od 17:00 hodin na letním parketu vinárny U Cechu, kde vystoupí 4 kapely. Vstupní je 60,-- Kč.

20. 7. 2018